Палітра тіней "Дотик природи"

Dari
859,00
Виразний погляд - головна зброя дівчини, якого легко можна досягнути з натуральними компактними тінями. Глибокий колір допоможе зробити акцент на очах, надавши їм приємного природного мерехтіння за допомогою серициту. Завдяки продуманій формулі, тіні легко і м'яко наносяться, розподіляються і тушуються, допомагаючи досягти професійного результату всього за кілька секунд! Легка димка допоможе створити ефектний образ і додасть впевненості в собі. Натуральний склад сприяє розгладжуванню і омолодженню шкіри, а також створює зволожуючий і живильний ефект. Тіні не осипаються і не скочуються, вони протримаються на ваших повіках весь вечір, ідеально підкресливши красу ваших очей! Висока концентрація мінеральних пігментів забезпечить насичені і яскраві кольори навіть без нанесення бази. З такими тінями зачарувати і звести з розуму можна одним тільки поглядом!

Країна виробництва: Україна

Зберігання: У сухому місці, уникаючи попадання прямих сонячних променів

Термін придатності: 12 місяців

Склад: Міка серіцід, Діоксид титану, Мікросфери діоксиду кремнію, Пудра перлів, Міка, Пігменти, Порошок бамбукового соку, Стеарат магнію, серицит, Масло Жожоба, Масло Касторове, Віск бджолиний, Віск Канделіл

Матеріал: Дерево

Обсяг: 18 г

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Прізвище та імя
Email
Телефон
  • Вартість доставки сплачується покупцем відповідно до тарифів перевізника.
  • При оплаті замовлення готікою з покупця стягується додаткова комісія відповідно до тарифів перевізника.
Промокод
Увага! Товари, які знаходяться на різних складах чи товари різних продавців, будуть доставлені окремими замовленнями.

Якщо ви бажаєте провести оплату замовлення за виставленним рахунком та банківськими реквізитами - зверніться до служби підтримки info@ecolaglobal.com .